Djembe (lietuviškai tariasi džembe) yra vienas seniausių pasaulio instrumentų. Šis būgnas yra kilęs iš Vakarų Afrikos, dar XIV amžiuje jais pradėjo groti Malio imperijoje, na o šiandien - Djembe būgnais jau groja visuose pasaulio žemynuose. Djembe pamokos visada vyksta būgnų rate, kiekvienas turime po djembę, po galimybę groti ir kurti muziką kartu, taip sukurdami tikrą bendrystę ir draugystę.

Grojant vaikai išmoksta, klausytis vienas kito, atkreipti ir išlaikyti dėmesį, stiprėja motorikos įgūdžiai, mokydamiesi skirtingus ritmus stipriname savo smegenų darbą ir geriname atmintį. Pamokų metu susipažįstame su tradicine afrikietiška muzikos istorija, analizuojame autentiškus Vakarų Afrikos ritmus, kad nors mintyse nusikeltume į paslaptingąją Afriką. Viskas, kas mus supa yra ritmas - širdies plakimas, kvėpavimas, miegas, saulės ir mėnulio pasikeitimai, metų laikai... viskas yra ritmas ir jis yra labai didelė mūsų gyvenimo dalis, todėl kuo daugiau ritmo yra mūsų gyvenime, tuo laimingesni mes esame.

Afrikietiškų būgnų būrelis

"DJEMBE VAIKAI"

Būrelio vadovas
Aurimas Mulys

Būrelį pradėjau vesti, pirmiausia dėl to, kad norėjau būti arčiau sūnaus Majaus, mokyklos penktoko, o antra - man pačiam Vakarų Afrikos kultūra ir būgnai labai įdomu, pats groju jau daug metų, o ''Afrikos būgnai'' yra antra mano šeima. Tai kodėl nepasidalinti, tuom kuo gyveni.

Pamokų metu, ne tik mokysiu groti, afrikietiškai dainuoti, bet ir pasidalinsiu žiniomis apie afrikietišką muziką, apie jos istoriją ir muzikantus, kad nors mintyse nusikeltume į paslaptingąją Afriką. Susipažinę ir išmokę pagrindinių būgnų garsus, o vėliau ir pačius ritmus mes grosime tol, kol visi pajausime bendrystę. O mus suvienys ir apjungs ritmas, kurį mes kiekvienas nešiojame savyje - širdies ritmas.

Kaina vaikams: 35 eur/mėn, 10 eur/kartas
Kaina suaugusiems: 40 eur/mėn, 10 eur/kartas
Registracija telefonu:861204191

Daugiau info apie djembe vaikus ir rasite čia: